villahoff.pl opinie

Kostium kąpielowy, klapki i ruszamy nad morze! Domki do wynajęcia, hotele, najlepsze lokalizacje dla par, rodzin z dziećmi i podróżujących solo.
Awatar użytkownika
Gualfard
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2019, 17:04

villahoff.pl opinie

Post autor: Gualfard »

Cześć kochani! Powoli planuję przyszła wakacje i robię research miejsc gdzie warto pojechać. Macie jakieś opinie o villahoff.pl? Zawsze chciałam wyjechać do hotelu z basenem i Villa Hoff ma całkiem interesującą ofertę. Ktoś korzystał z ich usług? Jak oceniacie obiekt?
Awatar użytkownika
Irma1986
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:58

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Irma1986 »

W mojej opinii to świetne miejsce! Jest tam strefa SPA&Wellness dzięki czemu można wspaniale odpocząć nawet w mniej słoneczne dni. Bardzo dobrze wspominam wyjazd, udało mi się świetnie odpocząć.
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 22:16

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Jolanta »

Byłam tam na Balu Sylwestrowym w tamtym roku i wspaniale wspominam to miejsce. Hotel piękny, nowoczesny i elegancki. Jedzenie w formie bufetu – przepyszne! Dodatkowo były też udogodnienia dla dzieci z czego byłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
róża
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 0:15

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: róża »

Villa Hoff to zdecydowanie najlepszy hotel nad morzem w jakim byłam. Nowocześnie urządzony, eleganckie, czyste pokoje i przemiła obsługa. W czasie wyjazdu testowałam różne zabiegi pielęgnacyjne w hotelowym SPA i naprawdę polecam – mam bardzo pozytywną opinie na temat tego miejsca.
Awatar użytkownika
Plazowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Plazowiczka »

Nie powinno być żadnego problemu żeby znaleźć fajny hotel z basenem. Warto dać szanse też innym miejscom, może poczekać na jakieś wyprzedaże, polować na tanie noclegi? Nie znam się za bardzo na rezerwacji pokojów hotelowych. Za to połączenia samolotem mam już w małym palcu, korzystanie z wyszukiwarek lotów jest bardzo pomocne. Ostatnio znalazłam nawet krajowe połączenia takie jak np. https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/wro/c ... w-warszawa Podróżowaliście może kiedyś na takich krótkich trasach samolotem?
ODPOWIEDZ