Wózek który sprawdzi się nad morzem

Kostium kąpielowy, klapki i ruszamy nad morze! Domki do wynajęcia, hotele, najlepsze lokalizacje dla par, rodzin z dziećmi i podróżujących solo.
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 22:16

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: Jolanta »

Podpytaj o taki wózek specjalistów, np. w umalucha.pl mają duży wybór wózków premium, myślę, że jak już chcesz kupić jeden a porządny to warto zainwestować w jakąś sprawdzoną markę ;-)
Awatar użytkownika
Wilhelmina-73
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:55

Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: Wilhelmina-73 »

Cześć, szukam wózka dziecięcego, który poradzi sobie w nadmorskiej mieścinie, nie będzie mu przeszkadzał piasek. Chciałabym taki wózek 3 w 1 , żeby za chwilę go nie wymieniać.
Awatar użytkownika
parasolka
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:31

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: parasolka »

Myślę że xlander x-move jest wózkiem na każdy teren, ja go mam i wiem że gdzie bym nie spacerowała to on daje radę, wygodnie się nim manewruje chodząc po mieście ale byliśmy też nad morzem i dało się nim jechać także po piachu.
Awatar użytkownika
FC1984
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 8:34

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: FC1984 »

szczerze powiedziawszy to... żaden wózek na taki piasek się nie nadaje. Ale z drugiej strony, z każdym wózkiem jesteś w stanie sobie poradzić. Ja to nawet wózek bliźniaczy dałam radę - a właściwie to mąż - podprowadzić blisko morza :) I nawet nie polecam Ci wózków typu parasolka, które szybko i wygodnie się składają, bo znając życie i tak nie będziesz na plaży takiego wózka składała. Zapewniam Cię, że wózek będziesz miała załadowany wszystkimi rzeczami, które przydadzą się na plaży Tobie lub Twoim dzieciom.

Kasia,
odzyskiwanie danych z ssd
Awatar użytkownika
pirenejka
Posty: 19
Rejestracja: 11 sty 2020, 23:19

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: pirenejka »

Z tym się nie zgodzę, bo własnie szukałam wózka na takie tereny niekoniecznie miejskie. Dlatego wybór padł na ten model https://silvercross.pl/produkt/silver-c ... l-edition/ amortyzacje ma inspirowaną rowerami górskimi. Dwa przednie koła mozna wymienić na jedno trekkingowe, dzieki czemu wózek sprawnie porusza sie i po błocie i piachu. Do tego jest lekki, bo stelaż wykonano z aluminium i magnezu

age of mythology poradnik
każdy

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: każdy »

każdy się sprawdzi o ile plaża nie jest 300 metrowa :lol:
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: nowacka »

Ja też ma x-landera i potwierdzam że tym wózkiem śmiało można jechać po plaży, byliśmy nad morzem nie raz i jak wyjeam z niego synka to mogłam nawet do wózka wszystko załadować łącznie z leżakiem, kocem i namiotem i nie musiałam tego nieść
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: Wózek który sprawdzi się nad morzem

Post autor: Kamilla36 »

Ja bardzo zadowolona jestem z Riko Nano Pro i ten wózek polecam i Tobie. Na pewno wystarczy na lata, więc będzie Ci służyć od pierwszych dni do końca przygody z wózkiem. Nano Pro ma nieprzebijalne koła i świetną amortyzację i naprawdę doskonale radzi sobie w każdych warunkach.
ODPOWIEDZ