Gdzie kupować tanie bilety lotnicze?

Na weekend do Barcelony, czyli o podróżach po Europie.
Awatar użytkownika
antoni4
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:35

Gdzie kupować tanie bilety lotnicze?

Post autor: antoni4 »

Cześć, planuje za jakiś czas podróżować samolotem, dlatego interesuje mnie gdzie kupujecie tanie bilety lotnicze lub przeglądacie okazje oraz promocje na loty różnych linii lotniczych? Ostatnio trafiłam na wyszukiwarkę lotów na https://bazalotnisk.pl, czy rzeczywiście dzięki takim wyszukiwarkom dużo zaoszczędzimy na podróżowaniu samolotem i biletach lotniczych?
Awatar użytkownika
nicon14
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:30

Re: Gdzie kupować tanie bilety lotnicze?

Post autor: nicon14 »

Najlepiej bezpośrednio na stronach przewoźników (Ryanair, Wizz Air), w połowie czerwca lub z początkiem roku (wtedy są najtańsze), no i warto też rezerwować bilety z 2- 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Więcej porad na temat taniego podróżowania znajdziesz w tym serwisie https://kochamczytac.pl/sposoby-na-tanie-podroze/ Milej podróży i powodzenia! :)
ą123ola

Re: Gdzie kupować tanie bilety lotnicze?

Post autor: ą123ola »

Jeśli chodzi o tanie podróżowanie to ja polecam skupić się nie tylko na biletach lotniczych, ale i odpowiednim przygotowaniu na różne warunki. Tutaj: służba więzienna dodatki dostępne są świetne zestawy odzieży termoaktywnej, które mi i mężowi doskonale sprawdzają się właśnie podczas podróży - szczególnie tych budżetowych!
Daga

Re: Gdzie kupować tanie bilety lotnicze?

Post autor: Daga »

Wiele zależy od tego, jak często zamierzasz latać. Ja mam rodziców i rodzeństwo za granicą, więc z całą moją rodziną podróżujemy nawet pięć/sześć razy w roku. Dodam, że mam troje dzieci, ale nie zaliczają się one już do darmowego przelotu :) Wiadomo, że ten czas pandemii wszystko komplikuje, ale też nie jest tak, że nie można nigdzie wyruszyć. Ważne jest, aby wstrzelić się w termin, gdzie restrykcje są poluzowane. Polecam poczytać o klubie członkowskim Wizzair Discount Club (na przykład tutaj), który zapewnia pewne zniżki.
ODPOWIEDZ