Chiński tłumacz

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Chiński tłumacz

Post autor: Branka »

Firma w ktorej pracuje się rozwija i chcemy podjąć współprace z chińczykami. Jedak w firmie nikt nie zna język i potrzebuje teraz Tłumaczenia Chiński bo przysłali nam kilka dokumentów. Może jesteście w stanie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Chiński tłumacz

Post autor: Eliza111 »

Niestety ja znam tylko firmę e-lingma, tłumaczenia medyczne prawne czy specjalistyczne wykonuje ta firma . Zapraszam na http://e-lingma.pl/ tam jest cennik tłumaczeń. Jeżeli potrzebujecie na angielski lub niemiecki to koniecznie zajrzyjcie na stronę. Można tez poczytać ciekawe i przydatne artykuły ja polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 87
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Chiński tłumacz

Post autor: Winiett »

Z takim językiem to już jest wyzwanie, ale pewnie coraz więcej takich specjalistów będzie potrzebnych. Jeżeli szukacie pomocy przy różnych tłumaczeniach to zerknijcie sobie na stronkę http://www.sct-tlumaczenia.pl Jest to biuro tłumaczeń, a najlepiej właśnie w takich firmach tłumaczyć dokumenty.
Awatar użytkownika
Kazik3232
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:35

Re: Chiński tłumacz

Post autor: Kazik3232 »

https://turbotlumaczenia.pl to profesjonalny tłumacz z języka obcego. Specjalizuje się on w tekstach prawniczych, mogę zapewnić was że jest to osoba rzetelna i potrafi tłumaczyć z trzech języków na język niderlandzki. Polecam bardzo tego tłumacza z niemieckiego na niderlandzki, z angielskiego i z polskiego na niderlandzki.

szkła progresywne co to
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Chiński tłumacz

Post autor: Marina »

A skoro już o języku chińskim mowa, to co sądzicie o kursach chińskiego dla dzieci organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua? Widziałam ich ofertę ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci i zrobiła ona na mnie dobre wrażenie. A Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Misia
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2020, 15:50

Re: Chiński tłumacz

Post autor: Misia »

Ja znam bardzo dobre biuro tłumaczeń. Jakby ktoś potrzenował to podaje namiar https://dogadamycie.pl/cennik/tlumaczenia-przysiegle/ Szybko realizują zlecenia, ich tłumacze są bardzo wykwalifikowani i świadczą usługi na najwyższym poziomie. Każdy klient i zlecenie są traktowani z indywidualnym priorytetowym podejściem. A i ceny mają przystępne.

purple kush flowering time
Awatar użytkownika
diska
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:13

Re: Chiński tłumacz

Post autor: diska »

Moim zdaniem generalnie jeśli o tłumaczenia na różne języki chodzi to warto korzystać ze sprawdzonych miejsc. Kiedyś sama zabrałam się za tłumaczenie, jednak szybko zrozumiałam, że bez dobrej znajomości języka branżowego nie ma szans na bezbłędne tłumaczenie. Postanowiłam się skorzystać z pomocy profesjonalistów z biura tłumaczeń. Pomoc w tym zakresie uzyskałam na stronie https://biurkownia.pl/ .
ODPOWIEDZ