Czy Uberem mogę przewieźć psa?

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Królewicz

Czy Uberem mogę przewieźć psa?

Post autor: Królewicz »

Hej.

Mam pytanie o Ubera - nigdy sam nie korzystałem. Jak rozumiem cały proces zamawiania i powiadamiania odbywa się przez aplikację w telefonie, prawda? Jaka jest maksymalna odległość na którą można wynająć Ubera? Czy jeśli chcę przejechać np. z okolic Warszawy do samego centrum to mogę to zrobić? A drugie pytanie czy jest jakaś opcja żeby zaznaczyć, że podrózuję ze zwierzakiem? KIlkukrotnie zdarzyło mi się, że zamawiając zwykłą taksówkę po informacji, że muszę zabrać psa do weterynarza, usłyszałem odpowiedź odmowną. Czy Uber przewozi zwierzaki?





Fryderyk poleca gazetki promocyjne Lidl
czereśnia

Re: Czy Uberem mogę przewieźć psa?

Post autor: czereśnia »

Być może względem kursu ze zwierzakiem faktycznie łatwiej dogadasz się z Uberem, choć i taksówkarze mają różne podejście do tematu, zdarzają się wyrozumiali. Myślę, że aby przekonać kierowcę danej firmy warto byłoby zadeklarować posiadanie własnych akcesoriów do przewożenia psa samochodem. W ofercie https://johndog.pl/kategoria-produktu/p ... a-dla-psa/ znajdziesz takie rzeczy, są to np. pokrowce na siedzenia, maty do bagażnika albo torby przeznaczone do podróżowania z pieskami małych ras.
ODPOWIEDZ