Hotel nad morzem

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Aleksja
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2020, 13:41

Hotel nad morzem

Post autor: Aleksja »

Kochani, poszukiwany jest hotel w krynicy morskiej blisko morza i to jest warunek konieczny, bo marzy mi się wyjazd właśnie do tej miejscowości. Chyba z sentymentu :)
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Hotel nad morzem

Post autor: Marina »

Jeśli miałabym Wam polecić naprawdę jakiś bardzo fajny hotel nad polskim morzem, to zdecydowanie byłby to hotel zalewski w Mrzeżynie. W hotelu tym znajduje się świetna restauracja, Aquapark, oraz strefa Wellness, w której można skorzystać między innymi z relaksujących masaży oraz licznych zabiegów na twarz i ciało. Jestem przekonana, że dla każdego z was pobyt w takim miejscu byłby bardzo odprężający i moglibyście tam naprawdę wypocząć. Może wybierzecie się tam w tym roku na urlop?
Łukasz

Re: Hotel nad morzem

Post autor: Łukasz »

W tym roku część Was na pewno postawi na spędzenie urlopu nad morzem. Szukasz noclegu w Gdyni w przystępnej cenie? Polecam Wam Sopot noclegi blisko morza , krótka odległość do morza, atrakcyjna cena i komfort pobytu sprawił że ten właśnie apartament wybrałem ostatnio.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Hotel nad morzem

Post autor: awoli »

Jeśli szukacie ciekawego miejsca noclegowego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://nadmorski.pl/ . Nie da się ukryć, że to miejsce jest naprawdę godne uwagi. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Mają tam również ciekawą restaurację oraz centrum konferencyjne.
ODPOWIEDZ