Jaka sprężarka do Warsztatu

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: Branka »

W żadnym warsztacie nie powinno zabraknąć sprężarki. Bardzo dobre urządzenia oferuje firma Techem - https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... kw,157.htm - u nich możecie kupić niezawodne sprężarki bardzo dobrej jakości. Firma świadczy tez usługi serwisu oraz zajmuje się sprzedażą części.

lale fm
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: Marina »

W warsztacie samochodowym mogą Wam się również przydać profesjonalne wyciągarki samochodowe. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki znajdziecie całkiem spory ich wybór i to po niewygórowanych cenach, więc polecam się rozejrzeć ;)
mały

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: mały »

Jeśli szukacie bardzo dobrych i przede wszystkim jakościowych sprężarek śrubowych oraz rotacyjnych, to koniecznie zajrzyjcie do oferty firmy Aerzen . Moim zdaniem, posiadają naprawdę bardzo jakościowy sprzęt w świetnych cenach. Wydaje mi się, iż warto tam zajrzeć w wolnym czasie.
michalinaczyz

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: michalinaczyz »

Wydaje mi się, że do warsztatu najlepsze będą sprężarki śrubowe lub tłokowe. Dużo zależy od tego co tam będziesz robił, bo może fajnym rozwiązaniem będzie kompresor przenośny :)
sukniaaa

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: sukniaaa »

A mieliście kiedyś okazję kupować w ogóle stoły montażowe ? Jeśli tak, to może sobie w tym względzie powiemy więcej? Naprawdę to dla mnie ma sporo znaczeń i jakoś nieszczególnie sobie to po prostu umiem określić. Dlatego czekam na informacje, jak to ma wyglądać.
wiktoria7757

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: wiktoria7757 »

Wydaje mi się, że kompresor 50l, będzie odpowiedni, ale nie znam się na tym jakoś super, więc wato jeszcze poczytać w internecie na ten temat lub skontaktować się z obsługą danego sklepu.
another

Re: Jaka sprężarka do Warsztatu

Post autor: another »

Jak widzicie, mam na oku różnego rodzaju sprawy, a na pewno muszę kupić stół z imadłem i zastanawiam się, jak to ma wyglądać, jakie sprawy mam mieć na oku. No i jestem zdania, że warto to czasem rozważyć. Co wy na to?
ODPOWIEDZ