Podróżuj taksówką!

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
ap5jf
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2020, 0:29

Podróżuj taksówką!

Post autor: ap5jf »

Nie wiem czy wiesz, ale w województwie mazowieckim, a przede wszystkim w powiecie legionowskim, możesz bardzo tanio podróżować za pomocą taksówki. Tak jest. Taxi Legionowo ma kilka ciekawych ofert i zniżek dla osób podróżujących z Warszawy do Legionowa.
Najlepiej wejdź na ich stronę https://taxilegionowo.pl i sprawdź cennik przejazdów. Mają serio tanie kursy!
Awatar użytkownika
koronka
Posty: 13
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:06

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: koronka »

Pomysł ciekawy aczkolwiek bałabym się kosztów takiego podróżowania,dlatego też łatwiejszą opcją może być skorzystanie z oferty wypożyczalni aut https://wypozyczalnia.konrys.pl
Wypożyczalnia działa na terenie Białegostoku,oferuje samochody sprawne technicznie,ubezpieczone,zadbane,posiadające nowoczesne systemy bezpieczeństwa.Wypożyczając auto możemy podróżować po całej Polsce w wygodnym i nowoczesnym aucie.
Awatar użytkownika
rea
Posty: 66
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:34

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: rea »

Pewnie, że najwygodniej jest podróżować taksówką. Wtedy nie musicie o nic się martwić, tylko spokojnie sobie podróżujecie. Jak chodzi o Katowice, Kraków i zresztą każdego innego miasta w Polsce to można polegać też na taxi pyrzowice mptaxi.pl . Oni dowiozą was szybko i bezpiecznie do wyznaczonego celu.

cale telewizora
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: alta »

Taksówką tak na dłuższy czas? To ja wolę zdecydowanie wynająć auto w wypożyczalnia samochodów Poznań . Tym bardziej, że już korzystałam z ich usług i oceniam wzorowo. Realizacja jest zgodna z dokonaną rezerwacją. Nie ma u nich, że w ostatniej chwili zaskakują klienta na przykład samochodem z niższego segmentu, jeśli już jest to segment wyżej.
Rafał

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: Rafał »

Podróżować? Masz na myśli kurs międzymiastowy? Chyba raz mi się zdarzyło, ale mój portfel stał się wtedy o wiele lżejszy. Dla mnie to tylko ostateczność. Często podróżuję, więc taksówki to dla mnie norma, jednak na terenie danego miasta ;) Korzystam wtedy z porównywarki taxi https://zlaptaryfe.pl/taxi/zakopane/. Dzięki temu wiem, jaka korporacja jest najlepsza ;)
łonda

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: łonda »

szczerze to jakoś tego nie widzę... podróżowanie taksówką po całym województwie - nie, dzięki. Jak już bym się na cos takiego zdecydowała - na podróż po województwie, nie na taksówkę, to raczej wynajęłabym jakieś małe auto, albo najlepiej - mały kamper. Istnieje jednak ryzyko, ze kamper tak nam przypadnie do gustu, że województwo okaże się za małe i zechcemy pojechać gdzieś dalej... i dalej... i dalej :)

--------------------
czym jest bruksizm i jak z nim walczyć?
Awatar użytkownika
kitka
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:34

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: kitka »

Ja akurat nie lubię podróżować taksówkami. Jeśli akurat nie dysponuję własnym samochodem, to wolę wynajem samochodów Kraków Akurat mam namiar na fajną i sprawdzoną firmę, z dlugoletnim doświadczeniem. Super warunki, niskie ceny, brak ukrytych kosztów. I naprawdę taki wynajem bardzo się opłaca. Weźcie to pod uwagę.
miśka1

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: miśka1 »

alta pisze: ↑22 paź 2020, 15:09 Taksówką tak na dłuższy czas? To ja wolę zdecydowanie wynająć auto w wypożyczalnia samochodów Poznań . Tym bardziej, że już korzystałam z ich usług i oceniam wzorowo. Realizacja jest zgodna z dokonaną rezerwacją. Nie ma u nich, że w ostatniej chwili zaskakują klienta na przykład samochodem z niższego segmentu, jeśli już jest to segment wyżej.
Jakim samochodem miałas przyjemność jeździć? :)
-
agencja eventowa Poznań
ingoń

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: ingoń »

Ja sama chętnie jeżdżę taksówką, zwłaszcza jak nie znam miasta, to wolę jechać taksą prosto na miejsce. No i często na różnych wycieczkach, woleliśmy zamówić sobie taksówkę na lotnisko z firmy Radio Taxi 919 w Krakowie. Oni przejeżdżają na miejsce i odwożą nas z bagażami do miejsca noclegowego. Jest to szybkie, sprawne, no i wygodne. Te taksi zdecydowanie wam polecam, mają korzystne ceny, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
Patryk68

Re: Podróżuj taksówką!

Post autor: Patryk68 »

Myślę, że jest to ciekawa opcja i warto ją rozważyć jeśli nie posiada się własnego pojazdu. W wielu przypadkach transport taksówką jest najbardziej komfortowym i opłacalnym rozwiązaniem. Sam niedawno korzystałem z usług firmy SEVEN TAXI z Mikołowa. Zajmują się m.in. dostarczaniem zakupów do domów, transportem do portów lotniczych oraz transportem przesyłek kurierskich. Posiadają nowoczesne i bezpieczne pojazdy oraz doświadczonych kierowców. Na pewno będą w stanie pomóc również i Tobie.
ODPOWIEDZ