detoks alkoholowy

Kącik poleceń i rekomendacji.
Leniu Ł

detoks alkoholowy

Post autor: Leniu Ł »

Jak można przekonać alkoholika aby poddał się takiemu detoksowi alkoholowemu? Bo prośby i groźby nie działają i już brak mi pomysłów jak można pomóc alkoholikowi. I tak szukając jakiegoś pomysłu szukałam w necie. I trafiłam na ośrodek Detoks Fenix w Warszawie. W końcu jest to bardzo stary ośrodek posiadający bardzo duże doświadczenie w tej kwestii oraz bardzo dobry personel medyczny. Także może tym razem mi się nie wywinie
Dźwier

Re: detoks alkoholowy

Post autor: Dźwier »

Może zacząć od odtrucia alkoholowego. W Warszawie czymś takim zajmuje się https://www.medycznydetox.pl. Mój brat miał problem z uzależnieniem od alkoholu i tam mu pomogli. Na pewno warto spróbować, mają bardzo zaangażowany w pomoc personel doradzą co i jak.
miłówka

Re: detoks alkoholowy

Post autor: miłówka »

Wiem ile nerwów kosztuje przekonanie alkoholika do leczenia. Sama przechodziłam przez to całkiem niedawno. Moja koleżanka miała przeprowadzony zabieg odtrucia alkoholowego w Mińsku Mazowieckim. Teraz widzimy, jak potrzebne to było. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad zabiegiem i czy warto się zapisać, to zdecydowanie mogę powiedzieć że tak. Stan pacjenta poprawia się niemalże natychmiast po podaniu kroplówki.
Władzia

Re: detoks alkoholowy

Post autor: Władzia »

Warto wcześniej poszukać informacji o dostępnych rozwiązaniach. Wówczas podczas rozmowy z uzależnionym, będziemy w stanie zaprezentować mu wszystkie dostępne opcje. Jeśli chodzi o temat detoksu, to możesz zajrzeć na stronę https://odtruwaniegdansk.pl/. Widziałam, że dość w szczegółowy sposób opisano zabieg. Odtrucie alkoholowe jest przeprowadzane w domu pacjenta.
ODPOWIEDZ