Działania związane z ekologią

Kącik poleceń i rekomendacji.
Izuń

Działania związane z ekologią

Post autor: Izuń »

Ekologia i działania proekologiczne firm. Jak się na coś takiego zaopatrujecie? Doceniacie takie firmy, patrzycie na nie lepiej, łaskawiej? Interesuje Was czy na przykład posiadają taki certyfikat: http://www.adees.net/iso14001.php Czy nie ma to dla Was większego znaczenia?
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: ingrid »

Oczywiście, że to bardzo ważny element. Dobrze, jeśli duże marki także angażują się w działania proekologiczne. Tu https://blog.panpablo.pl/niezawodna-met ... ia-swiata/ masz ciekawy artykuł na ten temat. Wiele rozwiązań można wprowadzić w życiu codziennym, trzeba tylko wiedzieć jak.
Węgrzyn

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: Węgrzyn »

Osobiście chciałbym Wam polecić sklep internetowy https://dziobak.com.pl/ekologiczne-srodki-czystosci, któremu przyświeca zasada zero waste. Wszystkie produkty z ich oferty są w pełni ekologiczne, wielokrotnego użytku i wyprodukowane w Polsce. Ktoś z Was korzystał?
braćhej

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: braćhej »

Dobrym wyjściem może być instalacji paneli fotowoltaicznych, firma EcoCalma wykona pomiary oraz dobierze dla nas odpowiednie elementy instalacji. https://ecocalma.pl/ firma słynie z bardzo dobrych opinii, klienci chwalą firmę za dobór sprawdzonych i bardzo niezawodnych elementów instalacji. Pełna lista, dostępna jest na stronie firmy, możemy liczyć też na szybki zwrot, instalacja zwraca już już po około 5 latach. To mocne wspieranie, szczególnie ekologii lokalnej.
Awatar użytkownika
lekarzidiagnoza
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:55

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: lekarzidiagnoza »

Jeśli mamy dom lub planujemy taki wybudować, warto pomyśleć o fotowoltaice. Dzięki niej już po kilku latach, będzie można zacząć oszczędzać na rachunkach, niemal natychmiast zaczniemy za to oszczędzać środowisko. Firma EcoCalma https://ecocalma.pl/ odpowiednio dobierze wszystkie elementy instalacji, robią to bardzo dobrze już od wielu lat. Dzięki ich pomocy oraz stosowaniu markowego sprzętu, możemy liczyć nawet na 30 lat bezawaryjnej pracy, całej instalacji.
miś

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: miś »

Polecam wam zerknąć pod ten link https://www.ekomeritum.pl jeżeli poszukujecie naprawdę dobrej firmy, związanej z ekologią, to polecam zajrzeć. Realizują badania, pomiary czy badania. Poza tym realizują wnioski o pozwolenia na gospodarkę odpadami, czy ochronę powietrza. Polecam.
wełna987

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: wełna987 »

W wyborze dostawcy OZE, pomogą nam https://ekofachowcy.pl/ , to serwis który porównuje najlepsze oferty firm z okolicy. Możemy umówić się tam również na darmowe konsultacje. Poczytamy tam również dużo o dofinansowaniu oraz finansowaniu, tutaj również możemy spotkać duże oszczędności. Warto być na bieżąco z informacjami z branży, przepisy czy dofinansowania często zmieniają się dość szybko.
Śnieżka

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: Śnieżka »

Dzięki obowiązkowej segregacji śmieci każdy z nas jest niejako zobowiązany do pewnych działań ekologicznych. Często jednak nie bardzo rozumiemy sposób segregacji i nie wiemy co oznaczają pewne procesy. Warto więc zacząć od bidegradacji http://esbud.pl/biodegradacja-co-to-jes ... ym-polega/

alveo na co pomaga
Liść

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: Liść »

Jeżeli chodzi o energię, to sama na ten przykład zdecydowałam się na dość innowacyjne rozwiązanie, jakim jest zasilanie oraz ogrzewaniem domu poprzez wykorzystanie paneli fotowoltaicznych. Skontaktowałam się z firmą respect energy, która pomogła mi załatwić wszelkie formalności i od 2 miesięcy mogę się cieszyć zieloną odnawialną energią :)
błażej

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: błażej »

Działania związane w ekologią to także korzystanie z odnawialnych źródeł energii . Instalacje fotowoltaiczne coraz bardziej zyskują na popularności. Mnie interesowały konkretne informacje i takie właśnie znalazłem tutaj https://eeef.pl/porady/ . Dzięki takiemu rozwiązaniu można w sposób ekologiczny w znacznym stopniu zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.
Awatar użytkownika
netka
Posty: 155
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: netka »

Na stronie: https://posadzimy.pl/blog/5-prostych-sp ... dziej-eko/ znajdziecie pięć prostych sposobow na bycie eko. Tak naprawdę to wystarczy wprowadzić kilka zmian, aby przyczynić się do ochrony środowiska. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że to niezwykle ważny temat.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Działania związane z ekologią

Post autor: lajla »

Jeśli potrzebujesz pozbyć się elektrośmieci, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień. Usługi takie oferuje firma odbiorydomowe.pl, co sprawia, że warto się z nimi skontaktować i uzyskać więcej informacji na ten temat.

hemp p
ODPOWIEDZ