Gdzie wyjechać jesienią?

Kącik poleceń i rekomendacji.
Zaleni

Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: Zaleni »

Lubicie wyjeżdżać na urlop jesienią? Ja od jakiegoś czasu staram się wybierać "mniej oblegane" terminy, lubię wyjeżdżać wiosną lub właśnie jesienią. Przecież mamy w Polsce piękną, złotą jesień. Planuję wyjazd nad morze, polecicie mi jakieś noclegi nad morzem blisko morza i plaży?
łódka

Re: Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: łódka »

Morze jest o tej porze najbardziej atrakcyjne, jeśli chodzi o Polskę. Równie ważne jest także zatroszczenie o właściwy, komfortowy wypoczynek. Ten zrealizowali dla nas https://www.orle.com.pl/oferty/ , oferując zadbany , wysokiej klasy hotel w którym zrelaksowaliśmy się za wszystkie czasy, zgodnie z oczekiwaniem. Do tego znakomita lokalizacja!
mała

Re: Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: mała »

Ja mam zamiar spędzić wakacje mrzeżyno w hotelu Zalewski. Moim zdaniem ichniejszy hotel posiada najlepiej skrojony wachlarz ofertowy, gdzie można znaleźć mnóstwo atrakcji. Poza tym ich hotel leży nad samym morzem, a z racji tego, że cała nasza rodzinka uwielbia morze, to na pewno będziemy stałymi klientami.
Ćma

Re: Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: Ćma »

Dokładnie. Ja nie byłam jeszcze nad morzem zimą. Jesienią już kilka razy korzystaliśmy z cudownej pogody i nadmorskiego klimatu. To niezapomniane wrażenia. Tym bardziej, że nawet po sezonie można skorzystać z wielu atrakcji nadmorskich rejonów. Sporo informacji znalazłam na stronie https://www.blueapart.pl/blog/63/atrakcje-w-jastarni
Żyleta

Re: Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: Żyleta »

Jak dla mnie zawsze atrakcyjne są Mazury. Bez względu na pogodę jadę do Giżycka. Taki weekendowy relaks to doskonała sprawa. Nie ma znaczenia czy jedziemy z siostrą , przyjaciółką czy partnerem. To okazja do wypoczynku, zacieśniania relacji, ładowania akumulatorów. Ja polecam https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach . Myślę, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Jak raz spróbujecie, to będziecie wracać. Relaks w takim miejscu i SPA wciągają.
óstek

Re: Gdzie wyjechać jesienią?

Post autor: óstek »

Miałem przyjemność zwiedzić Pułtusk, właśnie porą zimową. Dzięki hotelowi Milord www.milordhotel.pl/pl/hotel zapewniłem sobie bardzo trafiony i udany nocleg. Komfortowy pokój tylko wpłynął na moje samopoczucie i zapewnił szansę całkowitego relaksu. Z kolei w tamtejszej restauracji najadłem się za wszystkie czasy, o co mi całkowicie chodziło! W pokoju czekała na mnie łazienka, TV, telefon oraz Wi-Fi. A wnętrze w ciepłej kolorystyce beżu, bordo, brązu i złota. Elegancka kombinacja!
ODPOWIEDZ