Monitoring w domu?

Kącik poleceń i rekomendacji.
Awatar użytkownika
crazy
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2020, 16:24

Monitoring w domu?

Post autor: crazy »

Kurcze, mamy podpisaną umowę na ochronę naszego domu, wiem, że zajmuje się tym naprawdę dobra i rzetelna agencja ochroniarska SaippSecurity. Jednak dodatkowo zastanawiam się też, czy nie "powiększyć" u nich pakietu, na dodatkową usługę monitoringu. Jak myślicie? Czy to się sprawdza? Korzystacie?
Paweł

Re: Monitoring w domu?

Post autor: Paweł »

Ja zainwestowałem w monitoring wizyjny w firmie i od tamtej pory moje problemy się skończyły. Także jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia w stosunku do bezpieczeństwa Twojego mieszkania, myślę, że warto zainwestować w takie rozwiązanie. Dzięki temu będziesz miał kontrolę nad tym co dzieje się u Ciebie w domu pod Twoją nieobecność.
Tomeś

Re: Monitoring w domu?

Post autor: Tomeś »

W mojej opinii warto przede wszystkim wybrać skuteczny monitoring, który pomoże Wam mieć pod kontrolą cały dom podczas Waszej nieobecności. Dlatego zajrzyj sobie na przykład do oferty orllo https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-ip-full-hd-mini.html gdzie znajdziecie kila fajnych propozycji, jak na przykład nasz wybór czyli zewnętrzna IP 3Mpx Mini ORLLO GOODCAM Z1 która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, wykrywa ruch i posiada również 5x zoom optyczny. Wszystko widać i apka do obsługi też jest łatwa do ogarnięcia :)
ODPOWIEDZ