Sposoby na zarabianie pieniędzy

Kącik poleceń i rekomendacji.
Awatar użytkownika
Jasiek567
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2020, 0:06

Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Jasiek567 »

Pięknie jest czytać o wyjazdach w dalekie kraje ale najpierw trzeba na nie zarobić! Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taki pomysł żeby złapać jakąś dorywczą fuchę, najlepiej jakieś wypełnianie ankiet lub inne głupoty w internecie. Macie jakieś propozycje sprawdzone?
Awatar użytkownika
krige
Posty: 49
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:13

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: krige »

Trzeba znaleźć legalną, dobrze płatną pracę - to jest podstawa. Oczywiście najbardziej trwałym zatrudnieniem jest umowa o pracę. Warto więc stawiać właśnie na takie rozwiązania. Tutaj https://opole.geopraca.pl/oferty-pracy/opole/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele różnych ciekawych propozycji.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Marina »

Moim zdaniem dobrym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest również wyjazd do pracy za granicę ;) Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce organizuje takie wyjazdy między innymi do Francji ;) Co o tym sądzicie?
Lórelei

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Lórelei »

Dobrym sposobem na stosunkowo łatwe zarobki jest wygrać gry online takie jak https://bezdepozytu.com.pl/darmowe-spiny/ które są łatwe dla gracza na dowolnym poziomie.
KrystekŁ

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: KrystekŁ »

Sposób na zarabianie pieniędzy? Dobrze płatna praca. Ja taką już mam, ale nie pracuję w Polsce. Po szkole zdecydowałem się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Rodzice się trochę martwili, jak sobie poradzę, ale ja wiedziałem, co chcę w życiu osiągnąć. Zacząłem od kursu CSCS w Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk. Dzięki temu mogłem pracować legalnie na budowie. Początki były trudne, jako pomocnik dostawałem najcięższą pracę, ale to tylko motywowało mnie do dalszego rozwoju. Zarobiłem na kolejny kurs i potem na jeszcze jeden. Teraz jestem operatorem kilku maszyn budowlanych i zarabiam super. A to jeszcze nie koniec moich planów. ;)
Miś

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Miś »

A czy ktoś z Was pracuje może dodatkowo jako konsultantka kosmetyczna ? Czytałam sobie ostatnio o takiej właśnie pracy na stronie www.konsultantka.pl i stwierdziłam, że mogłaby to być naprawdę atrakcyjna firma zarobku :) A Wy co o tym myślicie? Warto zdecydować się na współpracę ? Czy rzeczywiście można na tym dobrze zarobić?
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Martk2 »

Można i poszukać różnych pomysłów w internecie, także i zarabiać online. Coraz więcej osób na taki scenariusz się decyduje. Ja Zarabiam 3500 brutto ile to netto wyliczyłam na tym kalkulatorze w Fachpracy. Można tu zobaczyć właśnie ile wynosi całkowity koszt pracownika jaki ponosi pracodawca.
heń

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: heń »

Takich sposobów jest dużo, bardzo dużo :D ja ostatnio szukam pomysłu na własny biznes, i już chyba znalazłam! na tej stronie https://dreamwoodhouse.com/ jest ciekawy artykuł dotyczący biznesu na domkach letniskowych. Co o nich sądzicie? zainwestowalibyście w taki?
Bagażowa90

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Bagażowa90 »

Ja jako dodatkową pracę piekę różne ciastka i pączki na specjalne zamówienie. Niektóre z nich personalizuje, inne nie, wszystko zależy od klienta. Idzie mi naprawdę dobrze, chociaż najdłużej zajęło mi szuaknie odpowiednich opakowań co może wydawać się dziwne. W końcu trafiłam na ten sklep https://e-opakowania.info/44-pudelka-cukiernicze i już nigdzie więcej nie szukam, bo tu mam pewność, że zawsze wszystko będzie świetne jakościowo.
Kłósownik

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: Kłósownik »

Od kilku miesięcy z powodzeniem prowadzę swoją małą manufakturę plecionych makram i łapaczy snów. Jestem mile zaskoczona, że cały czas na to mam klientów! :) Dodatkowo od niedawna zaczęłam opakowywać swoje produkty w przyjazne i ekologiczne opakowania, które zamawiam https://yanko.com.pl/ Teraz moi klienci wiedzą, że kupują produkty świadome i ekologiczne :)
scyyym

Re: Sposoby na zarabianie pieniędzy

Post autor: scyyym »

Szukanie pracy w branży technologicznej może być wyzwaniem ze względu na szybki rozwój technologii oraz wysokie wymagania co do umiejętności - https://kociewie24.pl/aktualnosci/63280 ... nologiczna . Warto być przygotowanym na proces rekrutacyjny, który często obejmuje testy techniczne oraz rozmowy zespołowe, podczas których sprawdzane są nie tylko umiejętności techniczne, ale również umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w zespole.
ODPOWIEDZ