szkoła rodzenia online

Kącik poleceń i rekomendacji.
Awatar użytkownika
callybally
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:36

szkoła rodzenia online

Post autor: callybally »

Dziewczyny znalazłam fajną szkołę rodzenia online https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ kurs jest darmowy i jest bardzo fajnie prowadzony , mi się spodobał i na pewno można na spokojnie się do tego dnia przygotować w domu.

papier do naklejania na koszulki
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: szkoła rodzenia online

Post autor: Happy_ja »

Po porodzie warto o siebie zadbać i kupić coś z egoistyczną myślą o sobie! Sprawdźcie URL z modnymi dodatkami, które niejednej młodej mamie poprawią humor!
Oferta WS TEX
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: szkoła rodzenia online

Post autor: Dimitra »

Jak ktoś się boi stacjonarnie albo nie ma możliwości to zawsze warto online :) mnie szkoła rodzenia dużo dała i nie żałuje, tak samo jak pozyskania krwi pępowinowej i bankowania jej w Diagnostyka Bank komórek macierzystych - dwie bardzo dobre inwestycje
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2020, 10:31

Re: szkoła rodzenia online

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Monitoruję teraz sytuację koronawirusa na Twiterze, ponieważ Ministerstwo Zdrowia codziennie aktualizuje tam najnowsze informacje. Mianowicie czytam wiadomości na portalu https://zycie.news, zawsze jest wiele aktualizacji każdego dnia.
Wieśka

Re: szkoła rodzenia online

Post autor: Wieśka »

W czasie ciąży trzeba przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie. Niestety bardzo częstą przypadłością jest zapalenie bakteryjne pochwy w ciąży i dlatego trzeba wiedzieć co w takiej sytuacji robić. Na szkole rodzenia też na pewno otrzymacie różnego rodzaju wskazówki jak o siebie dbać przed i już po porodzie.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: szkoła rodzenia online

Post autor: Marina »

Moim zdaniem warto się przygotować nie tylko do porodu, ale również i do samej ciąży. Sporo ciekawych i przydatnych informacji na ten temat możecie znaleźć na przykład w specjalnym kalendarzu na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/18- ... darz-ciazy. Polecam się z nim w wolnej chwili zapoznać ;)
ODPOWIEDZ