Terapia DDA

Kącik poleceń i rekomendacji.
Awatar użytkownika
crazy
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2020, 16:24

Terapia DDA

Post autor: crazy »

Niestety wiem, jak trudno jest poradzić sobie w dorosłym życiu z rodzinnym problemem alkoholowym, który ciągnie się od lat. Wiem też, że w takiej sytuacji konieczna jest pomoc dobrego terapeuty, bardzo dobra Terapia uzależnień i DDA jest w Poradni Salomon, w Łodzi.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 19
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:19

Re: Terapia DDA

Post autor: Karola »

Mój znajomy od wielu lat borykał się z problemem alkoholizmu, prawie zniszczył swoją rodzinę i swoje życie. Dopiero pomoc w ośrodku Detoks Fenix postawiła go na nogi. Długie leczenie oraz specjaliści, którym naprawdę zależy na tym aby pomagać ludziom wychodzić z nałogów. Teraz jest zupełnie innym człowiekiem. Jak widać uzależnienie można pokonać ale trzeba do tego odpowiednich ludzi.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:36

Re: Terapia DDA

Post autor: Celestyna »

Taka sytuacja w rodzinie to naprawdę jest problem. Często niestety ciągnie się przez lata. Najlepiej jakby osoba w nałogu jak najszybciej zgodziła się na leczenie. Znam jeden ośrodek, który zasługuje na najwyższą ocenę. Jest to prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo.
Przemysław

Re: Terapia DDA

Post autor: Przemysław »

Skoro jesteście w takiej sytuacji, to koniecznie powinniście sięgnąć po jak najlepszą opiekę psychologiczną. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i dowiedzieli się więcej na temat tego, w jaki sposób moglibyście poprawić stan swojego zdrowia w kontekście psychologicznym. To poważna rzecz, więc absolutnie tego nie lekceważcie.
nałogowy

terapia xbd

Post autor: nałogowy »

Celestyna pisze: ↑10 lip 2021, 17:11 Taka sytuacja w rodzinie to naprawdę jest problem. Często niestety ciągnie się przez lata. Najlepiej jakby osoba w nałogu jak najszybciej zgodziła się na leczenie. Znam jeden ośrodek, który zasługuje na najwyższą ocenę. Jest to prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo.
Ja dokładnie wiem, co to znaczy, ze się jest nałogowcem. Przestawiłem się z THC na CBD. Dziś sprawdzam tylko, co producent olejków cbd https://cannabilove.pl/ ma do zaoferowania. Fajnie? :lol:
małrycy

Re: Terapia DDA

Post autor: małrycy »

Pomoc specjalistów w trakcie leczenia alkoholizmu jest niezastąpiona. Uważam, że nie warto marnować czasu na to, aby samemu podejmować nieudolne próby porzucenia nałogu. Lekarze z doświadczeniem na pewno doradzą jakie rozwiązanie wybrać. Mój znajomy korzystał np. z zaszycia alkoholowego w Ciechanowie. W jego przypadku ta metoda leczenia sprawdziła się w 100%.
ODPOWIEDZ