Antywirus- który?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
jaguśka

Antywirus- który?

Post autor: jaguśka »

Jakie macie sprawdzone antywirusy? Szukam jakiegoś skutecznego jednak nie mam pojęcia czym należy się kierować przy wyborze. Możecie coś podpowiedzieć w tym temacie?
małagosia

Re: Antywirus- który?

Post autor: małagosia »

Ja miałam dość dawno podobny problem, dlatego najpierw zdecydowałam się na wersję darmową oprogramowania, które znalazłam na stronie https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni . Stwierdziłam, że zapewniają skuteczną ochronę więc zdecydowałam się na wersję płatną. Wychodzę z założenia, że nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoich danych. Możesz zrobić tak samo a później podejmiesz decyzję co dalej.
Śnieżka

Re: Antywirus- który?

Post autor: Śnieżka »

Ja mogę się wypowiedzieć na temat oprogramowania, z którego sama korzystam. Zdecydowałem się na https://bitdefender.pl/w-jaki-sposob-wy ... -do-firmy/ . Nie zamieniłbym go na żaden inny. Daje mi on skuteczną ochronę danych.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Antywirus- który?

Post autor: gament »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://gdata.pl/ransomware
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Antywirus- który?

Post autor: nowacka »

Myślę że jest wiele dobrych antywirusów ale dobry komunikator jest tylko jeden, to usecrypt https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawi ... bezpieczny bo w porównaniu do znanych produktów konkurencji, aplikacja korzysta z autorskich zabezpieczeń, gwarantujących pełną prywatność przesyłanych informacji
ODPOWIEDZ