Detoks

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
mirosław

Detoks

Post autor: mirosław »

Witam. Za tydzień rozpoczynam terapię. Moja rodzina namówiła mnie na leczenie, gdyż mam problemy z alkoholem. Lekarz doradził mi jeszcze aby rozważyć taki zabieg jak detoks. Czytałem, że odtrucie wcale nie jest przeznaczone wyłącznie dla osób które jednorazowo przesadziły z alkoholem, a więc w celu pozbycia się kaca, ale także dla osób które są w ciągu alkoholowym.
marcyś

Re: Detoks

Post autor: marcyś »

Odtrucie alkoholowe przed terapią to na pewno dobre rozwiązanie. Detoks wcale nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które chcą szybciej pozbyć się kaca, ale też dla osób w ciągu alkoholowym. O tym jak wygląda zabieg i jak się do niego przygotować, przeczytasz na https://odtruwaniekatowice.pl/odtrucie- ... -oswiecim/. Dzięki odtruciu alkoholowemu osoba uzależniona znacznie łatwiej wróci do dawnej równowagi oraz pozbędzie się nieprzyjemnych objawów przedawkowania alkoholu etylowego. Jest ono przeprowadzane przez doświadczonych ratowników medycznych, którzy podają kroplówki z soli fizjologicznej oraz z glukozą.
Paweł

Re: Detoks

Post autor: Paweł »

Ja podobnie jak osoba wyżej także uważam, że detoks to słuszny pomysł. Poprzez detoksykację do organizmu wprowadza się glukozę oraz sól fizjologiczną w formie dożylnej kroplówki. W ten sposób usuwane są wszelkie toksyny z ciała człowieka. Znam osobę która odbyła odtrucie alkoholowe w Legnicy. Właśnie przed terapią. Zdecydowanie było to dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ