Hurtownia środków czystości

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Łucja

Hurtownia środków czystości

Post autor: Łucja »

Witajcie. Jaką hurtownię środków czystości możecie mi polecić. Interesują mnie tylko te, które dowożą swoje produkty do firmy. Interesuje mnie papier toaletowy hurt, ręczniki oraz wszelako rozumiana chemia gospodarcza. Czy warto brać pod uwagę hurtownię Stocker http://www.stocker.com.pl/16-papiery-toaletowe? Gdzie wy się zaopatrujecie?
oską

Re: Hurtownia środków czystości

Post autor: oską »

Wiesz co masz tu stronę producenta chemii cynkowej https://recynk.pl. Zadzwoń może do nich i dopytaj co Ci potrzebne. Z tego co przeczytałam na ich stronie, to zajmują się odbiorem odpadów cynkowych, recyclingiem cynku i są również właśnie producentem. :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
sprząta43

Re: Hurtownia środków czystości

Post autor: sprząta43 »

Jeśli twoje wlosy mają bardzo kiepską jakość to poszukaj na stronie hurtownia chemii gospodarczej https://www.roem.pl/ dobrych szamponów . Możesz skorzystać z różnych promocji, czasami oni wykonują różne specjalne okazje. Jeśli nie lubisz kupować onlinen to nie ma sprawy bo mają oni kilka stacjonarnych siedzib. Zobacz sobie gdzie je znajdziesz kosmetyki na bazie roślin i minerałów z regionu Morza Martwego.
żorżeta

Re: Hurtownia środków czystości

Post autor: żorżeta »

Nie mam potrzeby kupowania chemii do domu w hurtowni. Po prostu sprawdzam promocje w sklepach i kupuję wtedy większe ilości. Np. teraz w carrefourze mają proszek, żel i kapsułki persil do prania taniej o 23%
______________________________________________________________________________________________

hodowla mchu
ODPOWIEDZ