Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
crazy
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2020, 16:24

Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Post autor: crazy »

Planujemy z mężem remont naszej łazienki, ale przyznaję, że nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie remontów ;) Zastanawiamy się między innymi, Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek może ktoś z Was się orientuje? Doradzi?
Hęry723

Re: Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Post autor: Hęry723 »

W sklepie VOX jest łatwo dostępny kalkulator podłogi i z łatwością dobrałem podłogę z twardym rdzeniem https://www.vox.pl/produkt-podloga-z-tw ... 74829.html. Posłuży długie lata :D
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Post autor: Eliza111 »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić ofertę https://www.twojelazienki.pl/paradyz-my-way , ponieważ sam korzystam i zawsze jestem bardzo zadowolony. Na stronie znajdziecie ofertę róznorodnych płytek w bardzo dobrych cenach .
Dąbek

Re: Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Post autor: Dąbek »

Obliczeniem ilości potrzebnych płytek powinien zająć się fachowiec, chyba że sam się do tego przymierzasz to możesz pomierzyć ściany, podłogę itd. i podać te wymiary w sklepie a na pewno Ci pomogą. Jeśli chodzi o płytki ceramiczne to na stronie https://www.tubadzin.pl/ chyba widziałem coś takiego jak wirtualna łazienka. Na pewno można tam było sprawdzić jakie płytki łazienkowe będą pasowały do naszej łazienki, ale nie pamiętam czy odrazu przy ich wyborze podawało ilość.
Awatar użytkownika
netka
Posty: 156
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek?

Post autor: netka »

Wiesz co, zajrzyj w wolnej chwili na stronę https://plytki24.pl/blog/31-ukladania-p ... prawidlowo Znajdziesz tuatj same cenne porady związane z układaniem płytek w łazience. Mój mąż sam remontował łazienkę i wyszło mu to naprawdę nieźle :) ale gdyby nie poradniki w sieci, to nawet nie wiedziałby jak się za to zabrac.
ODPOWIEDZ