Konsultacje z lekarzem - w formie online?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Baśka89

Konsultacje z lekarzem - w formie online?

Post autor: Baśka89 »

Konsultacje z lekarzem - w formie online?
Co myślicie o takim sposobie wsparcia się w przypadku gdy nie jestem przekonana co do diagnozy postawionej przez lekarza u mnie na miejscu? Czy alternatywna konsultacja u dobrego specjalisty z renomą w danej dziedzinie np z takich szybkich jak można umówić tutaj https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ to wg was może być dobry pomysł?
Wiem, że nie powinno się podważac opinii jednego lekarza, ale po prostu chciałabym się upewnić u kogoś spoza mojego rejonu, może bardziej doświadczonego?

Jak sądzicie?
ziraa

Re: Konsultacje z lekarzem - w formie online?

Post autor: ziraa »

zdarzyło mi się już kilka razy korzystać z pomocy lekarskiej za pomocą teleporady czy konsultacji online. Myślę, ze jeśli chodzi o lekarzy rodzinnych czy internistów to w wielu przychodniach istnieje taka możliwość. natomiast czasem problem pojawia się, gdy chcemy umówić się w ten sposób do specjalisty. Gdybyście szukali lekarza medycyny pracy, który realizuje takie e-konsultacje to warto zgłosić się do przychodni Medivita w Warszawie :) szybkie terminy, profesjonalna obsługa a do tego rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ