Kredytowanie?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Kredytowanie?

Post autor: nowacka »

Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej, ale dobrze się rozwijającej firmy, która chce rozwijać się jeszcze prężniej ale nie ma wystarczającej ilości środków, by to zrobić. W związku z tym: skąd te środki pozyskać? Macie jakieś pomysły, starać się o kredyt? Ale gdzie najlepiej?

zabudowa ekranu projekcyjnego
Miłosz23

Re: Kredytowanie?

Post autor: Miłosz23 »

No na pewno w takiej sytuacji zamiast kredytu warto rozważyć pożyczkę tego typu - https://www.saverium.pl/artykuly/kredyt ... 50-000-zl/ Nie ma się czego obawiać, to pewne miejsce, a powinnaś bez problemow pożyczkę otrzymać
Martuś

Re: Kredytowanie?

Post autor: Martuś »

Chcemy z mężem kupić mieszkanie jako inwestycję w przyszłość. Sporo czytamy o różnych możliwościach i sposobach zabezpieczenia kredytu. Trafiłam na stronkę https://ambulatorium-kredytowe.pl i tam znalazłam kilka cennych informacji. Ta firma udziela pomocy nawet osobom w ciężkiej sytuacji.
Kotłowicz Irena

Re: Kredytowanie?

Post autor: Kotłowicz Irena »

Wiele osób jest ofiarami kredytu zaciągniętego we frankach. Okazuje się, że każda osoba ma szansę na wygraną z bankiem, pojawiają się nowe uchwały sądu najwyższego broniące prawo konsumenta. Obecnie sądy są bardziej przychylne dla kredytobiorców i jeśli skorzystamy z fachowej pomocy, may szansę na wygraną w sądzie.
będę

Re: Kredytowanie?

Post autor: będę »

Jestem zdania, że każdy może samodzielnie wybierać kredyt, ale takie https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... aw-slaski/ biura jednak w tym pomagają. Z nimi trudniej jest ogólnie poszukać błędnego kredytu. No i jeszcze mamy kogoś, kto nam odpowie na nasze pytania, czy policzy naszą zdolność kredytową.
ODPOWIEDZ