Nasz nowy dom

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Fryśka

Nasz nowy dom

Post autor: Fryśka »

Nie ma co ukrywać, że budowa domu to droga przez mękę, przynajmniej w naszym przypadku, bo załatwienie pozwoleń nas dobiło. Jednak teraz juz jestesmy na dobrej drodze, przed nami dach, chcemy połozyc blache z posypką ceramiczną https://www.blachotrapez.eu/pl/prtc/17/blachy-z-posypka System zazębiających się dachówek montowanych w łatach oraz przybijanych od czoła paneli został tak zaprojektowany i wyprodukowany, aby sprostać najgorszym warunkom pogodowym. Mam nadzieje, ze dobrze sie u nas sprawdzi.
Zuzuś

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Zuzuś »

Przed budową nowego domu skorzystałam z usług projektorów domów jednorodzinnych z tej firmy tutaj https://www.archeton.pl/ . Biuro te tworzy projekty domów jednorodzinnych, szeregowych oraz domów w zabudowie bliźniaczej. Z tą firma można skontaktować się telefonicznie albo przez adres e-maila.
KaśkaM32

Re: Nasz nowy dom

Post autor: KaśkaM32 »

Budowę domu zaczynamy od wyboru projektu budowlanego. Jest ich dość sporo w sieci , więc nie śpieszcie się, trzeba tylko dobrze poszukać. Trzeba już wtedy pamiętać o najważniejszej konstrukcji domu - to dach. Jego budowę można powierzyć tylko ekipie doświadczonej - taka jaką nam polecono. Firma Mg Dachy - https://mgdachy.pl/wiazary/ to firma z 20- letnim doświadczeniem ,zajmują się dachami od projektu po wykonanie - czyli od a do z.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Nasz nowy dom

Post autor: gament »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
Małecka

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Małecka »

Planujemy budowę Domu na Praktycznej 3 B https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-praktycznej-3-b. Ten dom na parterze ma 3 pokoje, ale ma również poddasze na którym można stworzyć dodatkową łazienkę i kolejne duże dwa pokoje. W związku z tym chciałam was o coś zapytać - czy lepiej od razu przygotować te pomieszczenia na poddaszu, czy dopiero jak w przyszłości będą nam potrzebne to wówczas je wykańczać? Co radzicie?
ODPOWIEDZ