Ortopeda Wrocław

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Ortopeda Wrocław

Post autor: kizia45 »

Z powodu kontuzji kolana jestem zmuszony rozejrzeć się za dobrym ortopedą i rehabilitantem we Wrocławiu.
Jak na razie jestem dzień po zabiegu,ale już wole się rozglądać za specjalistą. Widziałem że kilka osób poleca ten gabinet https://bor-med.pl/ortopeda/. Ktoś z Was korzystał?
Małgosia

Re: Ortopeda Wrocław

Post autor: Małgosia »

Poradnia ortopedyczna Wrocław jest świetna w leczeniu wszelkiego rodzaju kontuzji sportowych i tych wywołanych przez mniejsze wypadki. Polecam ich z doświadczenia, ja akurat miałam problem ze skręconą kostką u dziecka, na szczęście trafiliśmy na lekarza z podejściem do dzieci.
Tąd

Re: Ortopeda

Post autor: Tąd »

Jeśli macie problemy z waszym zdrowiem, to moim zdaniem warto udać się do kliniki CM Gamma, znajdującej się w Warszawie, która ma w załodze kompetentnych lekarzy, którzy pomogą Wam z waszymi problemami. Zapisy online, system odroczonej płatności oraz możliwość wykonania szeregu badań, dzięki tomografi, czy MR. Polecam!
Awatar użytkownika
Right
Posty: 63
Rejestracja: 22 cze 2020, 7:16

Re: Ortopeda Wrocław

Post autor: Right »

Ja akurat skorzystałem z pomocy w Poznaniu, a dokładniej był to ortopeda Adrian Stępiński. Kontakt do niego można znaleźć na stronie https://www.adrianstepinski.com/. Polecam bo jest to osoba z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu leczenie przebiega bardzo sprawnie.
ODPOWIEDZ