Pomysł na biznes

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Michał

Pomysł na biznes

Post autor: Michał »

Cześć, szukam od jakiegoś czasu ciekawego pomysłu na biznes, który może być dość rentowny już od samego początku i tak natrafiłem na stronę https://www.tsg-solutions.com/pl/, gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne rzeczy do prowadzenia własnej stacji paliw. Co myślicie o takim pomyśle, może się udać?
kliś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kliś »

Pomysł na biznes to jedno, jeśli już się na coś zdecydujemy to warto pamiętać, że trzeba ciągle taką firmę rozwijać. Jeśli o tym zapomnimy pewne jest to, że konkurencja szybko pozostawi nas daleko w tyle. Rzeczą, która mnie zainteresowała jest System call center . To nic innego jak automatyzacja wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i przeniesienie części pracy zespołu na inteligentnego bota głosowego. Dzięki temu pracowników można przenieść do zdecydowanie bardziej złożonych zadań.
bigła

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bigła »

wszystko zależy od tego jakie ma się umiejętności, ja mam wykształcenie fryzjerskie, przez długi czas pracowałam u kogoś w różnych salonach, teraz poszłam na swoje, wiedziałam, że na pewno w swoim salonie będę miała sprzęt od BabylissPRO, kupiłam teraz nową lokówkę z powłoką tytanowo-turmalinową 25 mm, sprawdza się, bardzo szybko się nagrzewa i loki są trwałe.
Waćka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Waćka »

Każdy pomysł na biznes, który będzie przynosić zyski jest dobry. Po to przecież prowadzimy biznes by osiągnąć finansowy sukces. Można się wesprzeć na przykład automatyzacją procesów produkcyjnych. Nie słyszeliście o czymś takim ? - https://fitech.pl/blog/fitech-opinie/ . Zapraszam do lektury tego bloga fakty i mity na temat automatyzacji w firmie, to coś dla was.
Zdzisław S.

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zdzisław S. »

Ważne, aby wasz pomysł na biznes był zgodny z waszymi pasjami i zainteresowaniami. Ja bardzo lubię dobrą kuchnię, dlatego zdecydowałem się na otwarcie food trucka. Bardzo fajną i porządną przyczepkę znalazłem na stronie internetowej https://shinetrailers.com/.
____________________________________________________________________
ODPOWIEDZ