Powiększanie ust

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Bożena90

Powiększanie ust

Post autor: Bożena90 »

Od kilku miesięcy rozważam zabieg powiększania ust. Odkąd tylko pamiętam, mam przez nie kompleks. Są małe, wąskie i niekształtne. Zależy mi na naturalnym efekcie, aby tylko poprawić nieco ich kontur i nadać objętości. Który preparat będzie lepszym rozwiązaniem, botoks czy może kwas hialuronowy?
mączka

Re: Powiększanie ust

Post autor: mączka »

Zanim zdecydujesz się na zabieg, warto poznać podobieństwa i różnice obu substancji. Powiększenie ust z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego budzą duże zainteresowanie. Zarówno toksyna botulinowa, jak i kwas hialuronowy, przeznaczone do zabiegów medycyny estetycznej są substancjami o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Myślę, że warto też zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/. Trzeba również przygotować się na ewentualne skutki uboczne i poznać przeciwskazania do wykonania zabiegu.
Hińcia

Re: Powiększanie ust

Post autor: Hińcia »

Własnie o to chodzi, żeby jakiekolwiek ryzyko skutków ubocznych wykluczyć. Po to się idzie do profesjonalnej, doświadczonej kliniki jak ta https://www.beautyskin.com.pl/kwas-hial ... zanie-ust/ by uniknąc jakichkolwiek wpadek. Poza tym to kwestia dobrania metody. Po co się decydowac na operacje plastyczne, skoro jeszcze lepsze, bo naturalne efekty można uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego
ODPOWIEDZ