prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Lód

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Lód »

Hej. Zwracam się do was z pytaniem, mianowicie, czy znacie może jakiegoś godnego polecenia mecenasa, który przyjmowałby na terenie Gdańska i miałby doświadczenie w prowadzenia spraw dotyczących spadków? Jeżeli macie jakiś namiar, to chętnie go sprawdzę, ponieważ samej to szukanie jakoś mi nie idzie.
Marta Ś

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Marta Ś »

Przyznam szczerze, że również mam podobny problem. Nie wiem w jaki sposób sprawdzić czy jestem pełnoprawnym spadkobiercą majątku po moim dziadku. Naprawdę ciężko jest znaleźć odpowiednio wyspecjalizowaną kancelarię, także podpiąłbym się pod to zapytanie. Mam nadzieję, że ktoś na bazie własnych doświadczeń nam pomoże ;) .
Drażka

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Drażka »

Jeśli chodzi o prawo spadkowe, to również miałam problemy ze spadkiem "odziedziczonym" od ojca, który narobił długów. Pomógł mi mecenas Mindykowski: http://www.mindykowski.pl/ . Myślę, że warto się do niego zwrócić z problemem, ponieważ posiada doświadczenie w tego typu sprawach. Jeżeli potrafił mi pomóc, to zapewne tobie również.
waldzia

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: waldzia »

Bardzo dobra kancelarie masz na Pomorzu - kancelaria Weglowski - moze warto byloby sie wybrac, albo skontaktowac mailowo: [email protected] , bo pan mecenas Weglowski to faktycznie prawnik z powolania. Kazda sprawe i kazdego klienta traktuje indywidualnie i z zaangazowaniem podchodzi do procesu czy porady
ODPOWIEDZ