Problemy intymne

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Oleńka

Problemy intymne

Post autor: Oleńka »

A czy w przypadku zapalenia pochwy za każdym razem konieczna jest wizyta u lekarza - ginekologa? Czy może można sobie z tym poradzić jakimiś domowymi sposobami? Co Wy robicie w takich sytuacjach? błagam pomóżcie ja nie lubię chodzić do lekarzy i teraz też bym nie chciała tak się udać
Jadział

Re: Problemy intymne

Post autor: Jadział »

Wydaje mi się że z każdą infekcja czy dolegliwością intymna lepiej zgłosić się do lekarza niż kombinować samemu w domu, miałam nie dawno infekcję ,i po konsultacji z lekarzem zaczęłam stosować globulki dopochwowe cicatridina one odbudowały moją błonę śluzową pochwy a nieprzyjemne dolegliwości zniknęły
Miśkaa

Re: Problemy intymne

Post autor: Miśkaa »

A czy któraś z was zmagała się kiedyś z wirusem hpv? u mnie po badaniach wyszło, że mam . Bardzo sie przestraszyłam, bo wyczytałam ,że nieleczony może prowadzic nawet do raka szyjki macicy. Dostalam zalecenie od lekarza, zeby sobie kupic zel papilocare dopochwowy i stosowac przez 6 miesiecy
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Problemy intymne

Post autor: alta »

W sumie problemy natury intymnej mogą być różne. Moim był stres przed seksem z obawy przed wpadką, mówiąc w skrócie. A nawet jak kochałam się z mężem to zbliżenie nie dawało mi nie wiem jakiej satysfakcji. Nawet rozmawiałam na ten temat z ginekologiem i zaproponował żebym zaczęła antykoncepcję stosować. Skończyło się na tym, że od kilku miesięcy stosuję tabletki belara i dzięki nim mogę powiedzieć, że teraz seks to duża przyjemność.
amiś45654

Re: Problemy intymne

Post autor: amiś45654 »

Wiele osób rozwiązania problemów ze strefami intymnymi szuka w internecie. Osobiście wydaje mi się, że jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie, ale pod warunkiem, że korzysta się ze sprawdzonych źródeł. Takimi źródłami jest na pewno wiedza na stronie https://www.strefanamietnosci.pl/ . Polecam tam sobie zajrzeć.
rączka

Re: Problemy intymne

Post autor: rączka »

Oleńka pisze: ↑24 kwie 2021, 23:12 A czy w przypadku zapalenia pochwy za każdym razem konieczna jest wizyta u lekarza - ginekologa? Czy może można sobie z tym poradzić jakimiś domowymi sposobami? Co Wy robicie w takich sytuacjach? błagam pomóżcie ja nie lubię chodzić do lekarzy i teraz też bym nie chciała tak się udać
Oleńka, ja Ci polecam wizytę u ginekologa. Jednak najbezpieczniej, żeby wszystko sprawdził specjalista. Ja też nie raz miałam upławy czy infekcje intymne, zawsze jednak konsultował się z moim ginekologiem z https://babkamedica.pl/ , dr Górskim i udawało się szybko zaleczyć infekcję. Najgorzej to ją przechodzić i zbagatelizować, bo potem problemy mogą być poważniejsze.
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Problemy intymne

Post autor: nowacka »

Miałam bolesne miesiączki i mnie zaniepokoiły bo one mogą być objawem endometriozy. Ginekolog jak tylko mu o tym powiedziałam skierował mnie do specjalistów w szpitalu medicover bo tam mają odpowiednią diagnostykę i wiedzę na temat leczenia tej choroby, wykonują nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi operacyjne endometriozy głęboko naciekającej z użyciem plazmy argonowej
łopatka

Re: Problemy intymne

Post autor: łopatka »

Nie lekceważymy objawów infekcji intymnej, suchości, upławów etc. Każda kobieta pewnie przynajmniej raz w życiu miała coś takiego, mimo dobrej higieny osobistej. Ginekolog powinien obejrzeć co się dzieje od środka. Jakbyście szukały dobrej placówki dla kobiet w Warszawie, to polecam GABINETY ŁUCKA. Sama jestem od dawna tu stałą pacjentką. Na kontrole czy wnikliwsze badania układu rodnego, to tylko tu. Polecam gorąco!
buźka

Re: Problemy intymne

Post autor: buźka »

Moje problemy intymne wiązały się z pms i bardzo bolesnymi miesiączkami. Długo się z nimi męczyłam, dostałam nawet anemii z powodu tych obfitych krwawień. Sprawę dopiero rozwiązały tabletki antykoncepcyjne vines bo jak wiadomo antykoncepcja hormonalna pomaga na takie problemy
ODPOWIEDZ