Program lojalnościowy - sklep

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
woźniak kamil

Program lojalnościowy - sklep

Post autor: woźniak kamil »

Witam,
Prowadzimy sklepy w Gdyni z bielizną i zastanawiamy się nad tym, czy by nie wdrożyć programu lojalnościowego dla klientek i klientów. Co sądzicie? Wiem, że w biznesach takich jak stacje benzynowe, drogerie kosmetyczne takie programy się sprawdzają. Nasz jest jednak trochę inny.
Natalia Modlińska

Re: Program lojalnościowy - sklep

Post autor: Natalia Modlińska »

Kamil no pewnie czemu nie. Jak macie sieć takich sklepów w jednym mieście to aż się prosi o taki program. Ja sama korzystam u mnie w Rzeszowie :d Mam swój ulubiony sklep niestety jest tylko jeden, ale co 5 zakup mam 50% taniej na komplet bielizny. Sama niebawem będę otwierać swój sklep będę mieć w asortymencie odzież dziecięcą :) Ja od początku chcę działać z programami lojalnościowymi. Zapytałam tej kobitki, która prowadzi sklep z bielizną, jak ona sobie to ogarnizowała. Mówiła, że jest to tak skomplikowane żeby to dograc i było fajnie, profesjonalnie zrobione że oddała to firmie https://i360.com.pl/, która się specjalizuje w programach lojalnościowych i motywacyjnych. Odezwałam się do nich i już zaczęli pracę nad moim projektem. Nie mogę się doczekać co mi zaproponują. Otwarcie sklepu planuję na 15 marca czyli moje urodziny :)
Yzórujia

Re: Program lojalnościowy - sklep

Post autor: Yzórujia »

Jeśli planujesz wprowadzić różne unowocześnienia w swoim sklepie internetowym, to może warto doradzić się fachowców? Z mojej strony mogę polecić agencję https://www.greenweb.pl/. Prowadzą sklepy dla dużych polskich marek, więc naprawdę mają doświadczenie w takich tematach.
jaskółka

Re: Program lojalnościowy - sklep

Post autor: jaskółka »

Jeśli chodzi o takie fajne promocje i programy lojalnościowe to na pewno centrum handlowe m1 nie ma sobie równych. Teraz byłam właśnie na zakupach w m1 w Poznaniu i do jutra trwa tam promocja pod nazwą zakręć się w m1, rozdają karty podarunkowe w zamian za paragony ze sklepów w centrum
ODPOWIEDZ