Rozwód

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Sześć

Rozwód

Post autor: Sześć »

Jaki prawnik jeśli chodzi o rozwód? Jakiego możecie polecić? Musieliście skorzystać kiedyś z takiej pomocy? Czy lepiej załatwić sprawy między sobą i zaoszczędzić na prawnikach? Jak myślicie? Jakie jest Wasze podejście?
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Rozwód

Post autor: alta »

Moje podejście jest takie, że jak już do rozwodu dochodzi to lepiej mieć wsparcie adwokata. Zawsze druga strona może utrudniać różne kwestie. Swojej siostrze też znalazłam świetnego adwokata, Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. U niej w grę wchodził jeszcze podział majątku i pan Łukasz pomógł jej dopiąć wszystkie sprawy do końca. Bardzo była wdzięczna, mniej stresu jak ma się takie wsparcie.
Paweł

Re: Rozwód

Post autor: Paweł »

Warto rozejrzeć się czy macie w okolicy kogoś kto zajmuje się prawem rodzinnym. Dobry adwokat rodzinny Wrocław może pomóc wam w wygraniu sprawy, oraz pozwoli na ograniczenie nerwów i stresu związanego ze sprawą.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Rozwód

Post autor: kizia45 »

W przypadku rozwodu, ważne jest zadbanie o kwestie finansowe, podziałowe i dopracowanie wszystkich tych szczegółów jeszcze przed rozpoczęciem się jakiejkolwiek sprawy. Warto zatem zadbać o pomoc notariusza w tym wypadku. Jeśli mieszkasz na Śląsku, polecam usługi https://notariusz-stawowa.pl/, gdzie w sposób jak najbardziej konkretny ale i profesjonalny wszystko zostanie rozstrzygnięte.
Łukasz44

Re: Rozwód

Post autor: Łukasz44 »

Moje małżeństwo było toksyczne, co wpływało równiez bardzo na nasze dzieci. Jestem świeżo po rozwodzie, gdzie skorzystałem z usług http://www.mzawiejska-adwokat.pl/ i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko przebiegło bez problemów, pełna kultura i profesjonalizm.
zdziśek

Re: Rozwód

Post autor: zdziśek »

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się rozwodami to mogę polecić wam http://www.adwdomaradzka.pl/ . Jestem zachwycony jakością świadczonych usług. Rozwód przeszedł szybko i bez nerwów. Myślałem, że będzie o wiele trudniej, ale dzięki pomocy pani adwokat wszystko się udało.
Miłosz

Re: Rozwód

Post autor: Miłosz »

Wrocław adwokat może wam się przydać. Często w emocjach ciężko dojść do porozumienia, a na sali sądowej jest tych emocji całe mnóstwo. Dlatego warto mieć kogoś, kto będzie trzeźwo patrzył na sytuację. Prawnik zna przepisy i będzie mógł pomóc także w sprawach związanych z prawami rodzicielskimi, alimentami itp.
Śnieżka

Re: Rozwód

Post autor: Śnieżka »

Bardzo często rozwód nierozerwalnie wiąże się z podziałem majątku. I tu często dochodzi do wielu konfliktów. A rozdzielność majątkową można sporządzić przed ślubem lub w trakcie małżeństwa i bywa znacznie łatwiej. Ba czym polega i ile kosztuje , o tym przeczytacie tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... olega.html
Gośka

Re: Rozwód

Post autor: Gośka »

To ja z Wami podzielę się kontaktem do skutecznego prawnika w Łodzi. Mecenas Emilia Chrostek https://chrostek-kancelaria.pl/ towarzyszyła mi przez cały rozwód i sprawy o alimenty/opiekę. Wybrałam ją bo c ieszy się dużym powodzeniem i dobrymi opiniami. Jest zaangażowana, rzetelna i przyjazna w kontaktach. A to też ważne żeby przy swoim prawniku od rozwodu czuć się komfortowo
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Rozwód

Post autor: kizia45 »

Trudna sprawa, ale nie niemożliwa do przejścia. Przede wszystkim liczy się postawienie na konkretne rozwiązania i pomoc prawną, która pozwoli Ci przejść przez wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego też porady prawne online to coś, na co warto postawić i pomyśleć o tym w przyszłości. Polecam, bo to pewna strona.
mała

Re: Rozwód

Post autor: mała »

Jeśli myślicie o rozwodzie i chcielibyście dowiedzieć się sporo ciekawych informacji, związanych z tą materią, to polecam w wolnym czasie zajrzeć pod ten adres: https://i-rozwod.pl/gdzie-zlozyc-pozew-o-rozwod gdzie znajdziecie świetną stronę, na której możecie wypełnić formularz, a oni wyślą wam gotowy pozew rozwodowy.
ODPOWIEDZ