Woda do biura

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Bezdrożny

Woda do biura

Post autor: Bezdrożny »

Hej,
szukam firmy, która zapewni wodę moim pracownikom. Doradźcie, gdzie opłaca się zamówić dystrybutory z woda do firmy? Zależałoby nam na tym, żeby woda była smaczna, delikatna w smaku?
Czerwień

Re: Woda do biura

Post autor: Czerwień »

Możesz sprawdzić sobie ofertę tej firmy https://www.kuracjusz.com/galony. Woda jest bardzo smaczna, delikatna, nie ma metalicznego posmaku, a umowa z firmą powinna być całkiem korzysta.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:07

Re: Woda do biura

Post autor: paulinabb »

Dobrze, że wspominasz o smaku wody - to jest bardzo ważne w przypadku dystrybutora z wodą w firmie. Interesuje mnie jeszcze kawa do biura? Znacie jakieś firmy, które zajmują się dostarczaniem jej do firm?
Awatar użytkownika
Maraara
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:24

Re: Woda do biura

Post autor: Maraara »

Kupuje się takie większe dystrybutory. W biurach sprawdzają się bardzo dobrze, u mnie oczywiście też:) Również jak robiłam zakupy do biura to sklep https://www.import-maszyn.eu i ich urządzenia biurowe bardzo mi się przydały. W dobrej cenie można kupić tu przeróżne urządzenia, maszyny dla firm.
aśka

Re: Woda do biura

Post autor: aśka »

warto miec taka czytsa wode do biura Mój szef zamówił do firmy taki dystrybutor, w tej firmie warto kupić https://aquasystem.pl/ Są bardzo rzetelni i maja bardzo wysokiej jakości zarówno dystrybutory, filtry, oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie dostarczania krystalicznie czystej wody ,jak i jej zmiękczania.
Mirosława

Re: Woda do biura

Post autor: Mirosława »

U nas w firmie tak dwa razy w tygodniu kupuje się po prostu wodę w butelkach. Zimą wiadomo rzadziej. Nie ma miejsca do magazynowania więc tak systematycznie się dokupuje. Latem schodzi jej naprawdę wiele. Ludzie też w dzbanki przelewają i z cytryną robią, różnie. Staropolankę teraz kupujemy bo mają loterię - https://loteriastaropolanka.pl/?utm_sou ... =corg_link . Paragony rejestrujemy, może coś się wygra przy okazji :D
grazynuś

Re: Woda do biura

Post autor: grazynuś »

Jak idę do pracy do biura to zabieram ze sobą wodę Javę naturalną , mineralną i niegazowaną alkaliczną ph 9,2 1.5 l . Kupuję ją przez sklep internetowy tutaj https://www.bee.pl/java-naturalna-woda- ... 29822.html . Jest wydobywana z głębokiego źródła o najwyższej jakości zarówno w smaku, jak i właściwościach. Korzystnie wpływa na metabolizm, funkcjonowanie i wygląd ciała, a także dobre samopoczucie i energię.
ODPOWIEDZ