Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Kłódka

Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Post autor: Kłódka »

Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?
Szukam pomysłów na to, jak mogę dać ogłoszenia na osiedlu czy coś, żeby przyciągnąć do weekendowej opieki nad psiakiem kogoś odpowiedzialnego, kto naprawdę dobrze zadba mi o zwierzaka.
Jakieś sugestie?
Rózga

Re: Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Post autor: Rózga »

Sprawdź sobie artykuł opiekowanie się zwierzętami
na tej stronie: https://helphoo.com/pl/blog/opieka-nad-zwierzetami

Oni mają tam masę fajnych wskazówek co do tego na co zwracać uwagę wybierają opiekuna do zwierząt, o co pytać, czym siękierować, ale też czego możesz od takiej osoby oczekiwać.
Super przydatny
Wiktoria39

Re: Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Post autor: Wiktoria39 »

Planując kilkudniowy wyjazd zamierzałam początkowo zostawić psa pod opieką rodziców, finalnie uznałam jednak, że wezmę futrzaka ze sobą na wypoczynek. Bez kłopotu udało mi się znaleźć pensjonat akceptujący gości ze zwierzakami, sama podróż też przebiegła spokojnie. Wzięłam oczywiście w trasę wszystko, co trzeba, m.in. miski, zapas wody i przekąski zoologiczne. Kupiłam kilka małych paczek takich ciasteczek: https://johndog.pl/produkt/przysmak-tre ... sos-120-g/ , z łososiem, bez sztucznych dodatków. Świetnie sprawdzają się podczas wspólnych wycieczek a także treningów i szkoleń, gdyż nie od dziś wiadomo że nasi pupile uwielbiają smakowite nagrody.
JowitaŻ

Re: Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Post autor: JowitaŻ »

Kilka tygodni temu wybrałam się z mężem na kilkudniowy wypad do willi http://grazyna.ustron.pl/ w Ustroniu i swojego pupila zostawiliśmy u naszej sąsiadki. Warto także czasem popytać wśród najbliższych osób i rodziny. Osobiście uważam, że hotelik dla psów jest ostatecznością, ponieważ lepiej zostawić psa w znanym mu środowisku, by nie narażać go na dodatkowy stres. Co do samego wyjazdu, to był strzał w 10. Świetnie się bawiliśmy, sporo pozwiedzaliśmy i naładowaliśmy baterie na kolejne miesiące.
Awatar użytkownika
wariok
Posty: 24
Rejestracja: 13 gru 2019, 23:29

Re: Wyjazd na weekend - jak znaleźć opiekę da psa?

Post autor: wariok »

Może uda się zabrać pieska ze sobą? Ja bym chyba swojego nie zostawił obawiając się stanów lękowych z jego strony. Rozłąka z właścicielem tak może przecież zadziałać. Aby wyciszyć i uspokoić pieska można mu podawać olejek CBD, produkcją tych dla zwierząt z powodzeniem zajmuje się https://hempets.pl/ . Mają serię olejków Wholesome bądź Xatival dostępne u weterynarza.
ODPOWIEDZ