Zapalenie miejsc intymnych

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
KaśkaM

Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: KaśkaM »

Infekcje intymne to jak wiadomo rzecz niepożądana jednak jak niestety zdarzająca się stosunkowo często. Zapalenie miejsc intymnych może przydarzyć się każdej z nas więc lepiej być przygotowaną na taką okoliczność lecz musimy wiedzieć jak to zrobić i mieć czym to zrobić . Wiadomo ,że sprawą podstawową jest higiena ale lek o nazwie octenisept powinnyśmy mieć zawsze pod ręką.
Awatar użytkownika
majcia87
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:41

Re: Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: majcia87 »

Pewnie ze tak! przeciez to normalna sprawa, tak samo jak np problemy z wydzielaniem sluzu. Slaba dieta, czy szybkie zycie i nie dbanie o swoje zdrowie szybko odbija sie na organizmie kobiety, a przeciez kazda z nas wie, jak nieprzyjemna potrafi byc suchosc pochwy na codzien a co dopiero przy stosunku! Ja stosowalam np zel nawilzajacy feminum ktory naprawde mega mi pomogl, przynosil ulge i umozliwial odbycie stosunku - wrecz zwiekszajac doznania :)
Alinecżka

Re: Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: Alinecżka »

Mnie zaczęły dokuczać różne dolegliwości po porodzie, zaczęło sie od suchości pochwy oraz swędzeniu miejsc intymnych. Na początku próbowałam sama walczyć z dolegliwościami ale nie dałam rady . Dla tego udałam sie do mojego ginekologa który polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina, w bardzo krótkim czasie mi pomogły, dobrze ze można je kupić bez recepty
Awatar użytkownika
parasolka
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:31

Re: Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: parasolka »

KaśkaM pisze: ↑05 sty 2021, 16:35 Infekcje intymne to jak wiadomo rzecz niepożądana jednak jak niestety zdarzająca się stosunkowo często.
Jeśli to zdarza Ci się często to poradź się lekarza bo może być to również zakażenie hpv a zmiany na szyjce które są nie leczone mogą przekształcić się w nowotwór, może kup sobie papilocare na wszelki wypadek, nie zaszkodzi i można go stosować nawet profilaktycznie
ODPOWIEDZ