Zezwolenie na pracę

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Zezwolenie na pracę

Post autor: kizia45 »

Witam jak długo załatwi się formalności związane z zezwoleniem na pracę dla cudzoziemca? Może łatwiej jest przez taką firmę https://pracujlegalnie.pl/zezwolenie-na-prace/. Jak to wygląda? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Z góry dziękuję za pomoc.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Zezwolenie na pracę

Post autor: Marina »

A czy wiecie o tym, że aby zajmować się przewozem osób lub rzeczy, trzeba mieć licencję transportową - krajową lub międzynarodową? Na stronie internetowej https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/ możecie znaleźć na ten temat nieco więcej informacji, polecam ;)
MirekKuś

Re: Zezwolenie na pracę

Post autor: MirekKuś »

Jak już zdobędziesz zatrudnienie, warto od razu zapytać swojego pracodawcę o ppk, który jest gwarancją oszczędnośći na późniejsze lata. Ten program ma wiele profitów o których na stronie https://generali-investments.pl/content ... pracodawca . Jak zgłębisz wiedzę na temat tego co to jest ppk, przekonasz sie że to prosty sposób na zdobycie dużej gotówki ze strony państwa.
Miłosz

Re: Zezwolenie na pracę

Post autor: Miłosz »

Jeżeli chodzi o firmę transportową, to najlepiej zainwestować w obsługę transportu. Dzięki temu w dokumentach zapanuje porządek i nie będzie problemu z księgowością. Profesjonalizm i doświadczenie pracowników MaWo Group gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

reserve jeunesse global
Głośny

Re: Zezwolenie na pracę

Post autor: Głośny »

Zmieniający się rynek pracy wymaga elastycznych i skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują nie tylko rekrutację, ale także outsourcing i doradztwo HR, co pozwala naszym klientom na optymalizację procesów personalnych. Więcej informacji na ten temat oferujemy na https://leasingteam.pl/ gdzie każda firma znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich unikalnych potrzeb.
ODPOWIEDZ