Czytanie dla relaksu

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Monika-70
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 6:19

Czytanie dla relaksu

Post autor: Monika-70 »

Czy was też tak jak mnie relaksuje czytanie książek? Moim zdaniem literatura ma duży wpływ na to, jak się czujemy, dlatego w sytuacjach stresujących pomaga mi dobra książka i ciepła herbata. Jak to u was wygląda? Jestem bardzo ciekawa, więc podzielcie się swoimi spostrzeżeniami :)
pąd

Re: Czytanie dla relaksu

Post autor: pąd »

Jeżeli lubicie czytać książki i możecie spędzić tak cały dzień, to polecam wam zapoznać się ze stroną tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/swiatlo-gle ... 20412.html Znajdziecie tam ogromny wybór książek w niskich cenach. Sama mam już kilka pozycji na oku i właśnie zamierzam złożyć zamówienie
sędomira

Re: Czytanie dla relaksu

Post autor: sędomira »

Od dziecka bardzo lubię spędzać swój wolny czas z książką. Wszystkim miłośnikom czytania polecam wizytę na blogu https://f5-ksiegarnia.pl/ksiazki/jakie- ... storyczne/ . Dowiecie się z niego między innymi jakie książki historyczne są obecnie na czasie i co warto poczytać.
nną1969

Re: Czytanie dla relaksu

Post autor: nną1969 »

Oj tak! Czytanie po pracy lub wieczorem to fantastyczny dla mnie relaks. W końcu ile można siedzieć przed komputerem lub na telefonie? Oczy dopiero dostają w kość po tylu godzinach. Książki potrafią nas czegoś nauczyć i rozwijamy jeszcze nieco naszą wyobraźnię, więc nie warto porzucać książek na rzecz elektroniki. Przekażmy to również dzieciom :)


------------------------------------------
Pozdrawiam,
Natan z http://hosteljaga.pl/
ODPOWIEDZ