Relaks i rozwój

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
meggie
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:36

Relaks i rozwój

Post autor: meggie »

Witam wszystkich użytkowników. Jakie są Wasze ulubione sposoby na relaks? Sama nie lubię leżenia i marnowania czasu, zawsze staram się, aby mój odpoczynek był mimo wszystko rozwojowy. Często czytam książki coachingowe lub o rozwoju osobistym i duchowym. Od niedawna każdą wolną chwilę wykorzystuję na kursy i warsztaty od Myworkshopping.com i w ten sposób nie mam poczucia zmarnowanego czasu.
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: Relaks i rozwój

Post autor: molinkapol »

Jeżeli chodzi o rozwój to na pewno warto czytać ksiażki, na stronach takich jak https://www.taniaksiazka.pl/do-boju-jak ... 87470.html Znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert którymi warto sie zainteresować. Ksiązki z tej strony są naprawdę ciekawe oraz nie drogie.
nostresik

Re: Relaks i rozwój

Post autor: nostresik »

Ksiażki od matfel, nie ma nic lepszego. Mam od nich książkę Co mówią mężczyźni co słyszą kobiety - Linda Papadopoulos, i nie da się z relaksować z niczym bardziej
matfel.pl/product-pol-378412-Co-mowia-mezczyzni-co-slysza-kobiety-Linda-Papadopoulos.html
ODPOWIEDZ