Relaks na co dzień

Najlepsze sposoby na relaks - jak pokonać zmęczenie, jak radzić sobie ze stresem, co robić w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2022, 16:16

Relaks na co dzień

Post autor: Sonia »

W jaki sposób relaksujecie się na co dzień? W jaki sposób spędzacie czas, żeby faktycznie naładować sobie akumulatory, dodać energii, a może i poprawić nastrój? Ja mam ostatnio problem ze zmęczeniem, spadkiem nastroju, ale też niestety nie mam za wiele wolnego czasu na to, żeby gdzieś wyjechać. Dlatego planuję kupić jakiś olejek cbd, słyszałam, że fajnie się sprawdzają.
Gość

Re: Relaks na co dzień

Post autor: Gość »

U mnie najlepszym sposobem na relaks jest wieczorna kąpiel. Uwielbiam te chwile. Mam trochę spokoju i mogę się odprężyć. Taki relaks to nie jednak tylko leżenie w ciepłej wodzie, ale szereg czynności pielęgnacyjnych. Zazwyczaj zaczynam od wybrania motywu przewodniego, którym jest zapach. Czasem mam ochotę na świeże, owocowe nuty, innym razem uspokajającą lawendę, a jeszcze innym różę damasceńską lub inne, pięknie pachnące kwiaty. Właśnie dlatego w mojej szafce w łazience znajduje się mnóstwo kosmetyków do kąpieli o różnych zapachach. Kolejny etap to przygotowanie kąpieli. Zazwyczaj używam soli, rzadziej płynu. Do tego dochodzą ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy - kremy, olejki, sera no i oczywiście maski w płachcie (dlaczego powinnaś je stosować, przeczytasz tutaj: https://beardfactory.pl/najlepsze-maski ... p-3/b_khsq). Nie może zabraknąć olejków eterycznych i naturalnych olejów roślinnych, które zawsze dodaję do kąpieli. Najlepsze są oleje z nasion bawełny, pestek moreli, pestek winogron i oczywiście olej arganowy. Podczas takiego relaksu uwielbiam ciszę, no może zmienia się to wiosną, gdy chętnie uchylam okno, aby posłuchać ptaszyn śpiewających w pobliżu. Właściwie wtedy nie potrzeba mi niczego więcej. A z form relaksu wymagających mniej wysiłku to przede wszystkim książki w moim czytelniczym kąciku. Aktywny relaks i wypoczynek to z kolei dla mnie przede wszystkim prace w ogrodzie, które uwielbiam bez względu na porę roku, pogodę i wszystko inne. To chyba tyle :)
Franka

Re: Relaks na co dzień

Post autor: Franka »

Na pewno nie wszyscy się z tym zgodzą, ale olejki i produkty cbd są coraz popularniejsze i także stosowane jako środek odprężający. Warto wiedzieć, czym jest faza po cbd oraz czy jest coś takiego . Coraz więcej się o tym mówi. Przyjmujecie produkty cbd?
Zośka

Re: Relaks na co dzień

Post autor: Zośka »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.spa1306.pl/pl/category/masaze/ , gdzie znajdziecie ofertę najlepsze SPA w Poznaniu. Jest to SPA, z którego sam regularnie korzystam i szczerze polecam osobom zainteresowanym tematem.
sanders23

Re: Relaks na co dzień

Post autor: sanders23 »

Relaks nacodzień to zdecydowanie tylko ksiązki, nie ma nic lepszego, warto czytać, ponieważ również edukuje - matfel.pl/product-pol-378700-Spotkania- ... mbala.html Spotkania opowieść o wierze w człowieka - Dawid Kubiatowski
Ninka

Re: Relaks na co dzień

Post autor: Ninka »

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie, weekend spa Mazury to doskonały wybór. Relaksujące masaże i zabiegi odnowy biologicznej czekają na https://jablon-resort.pl/
ODPOWIEDZ