Ortopeda

Leczenie uzdrowiskowe, sanatoria - opinie, czy warto, ile kosztuje wyjazd, skierowania.
łązan

Ortopeda

Post autor: łązan »

Witajcie drodzy forumowicze! Poszukuję dobrego ortopedy, ponieważ mam problemy związane ze złamaniem. Znacie jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy? Jeśli ktoś z was mógłby mi kogoś polecić to byłoby mi bardzo miło. Z góry dziękuję za odpowiedzi i wszelakie polecenia. Pozdrawiam.
małostkowy

Re: Ortopeda

Post autor: małostkowy »

Ja też poszukiwałem ostatnio dobrego ortopedy. Myślę że mogę polecić ci Centrum Medyczne Gamma, gdzie znajdziesz klinikę ortopedyczną która zajmuje się leczeniem operacyjnym świeżych złamań, zwichnięć, uszkodzeń mięśni. Wykonują również artroskopie oraz rekonstrukcję wielowięzadłowe. Myślę, że Warto skorzystać z ich oferty.
babciakoś

Re: Ortopeda

Post autor: babciakoś »

W sumie nie miałam jeszcze okazji iść do takiego lekarza, ale wydaje mi się, że nie ma to jak aplikacje dla lekarzy , które pozwalają im o wiele łatwiej i szybciej zapisywać ogólnie jakieś wizyty. Dzięki temu mogą o wiele łatwiej prowadzić zapisy, organizować sobie pracę. To jest naprawdę kluczowe, dlatego o tym właśnie mówię.
Maryśka

Re: Ortopeda

Post autor: Maryśka »

Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/ortopeda warto zarejestrować się na wizytę. Myślę, że warto zawsze stawać na świetnych specjalistów, którzy mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie, bo to jest niezwykle ważne. Pomoc ortopedyczna obejmuje także wszystkie zaburzenia związane z więzadłami, pracą stawów oraz chorobami mięśni, urazami ścięgien czy nerwów.
ODPOWIEDZ