Buty do squasha które wybrać?

Jaki aparat fotograficzny kupić? Gdzie znaleźć najlepszy rower? Dzielimy się recenzjami najlepszych sklepów ze sprzętem.
Awatar użytkownika
Ada92
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2019, 16:35

Buty do squasha które wybrać?

Post autor: Ada92 »

Cześć wszystkim przymierzam sie do rozpoczecia amatorskiej gry w squasha i mam pytanie do ludzi grających jakie buty byłby najlepsze z tej oferty? https://www.squashtime.pl/buty-damskie-c-41.html
Awatar użytkownika
gubinko
Posty: 76
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:19

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: gubinko »

Szukam bardzo wygodnych butów, ze względu na pracę- pracuję na stacji , zmiany po 12 h czasami czuję jakby nogi mi odpadały. Szukam wygodnych butów, żeby jednak jakoś wyglądały. Nie mogę mieć zbytnio butów za bardzo zwężanych , moje paluchy wtedy cierpią polecicie coś ? Bo na lato to będą idealne takie Sandały damskie Rieker - Ceneo.pl .
Awatar użytkownika
toNy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:01

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: toNy »

A one sa wytrzymale??
Awatar użytkownika
Zbujek
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:55

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: Zbujek »

Z pewnością jest tutaj dużo rozwiązań. Trzeba pomyśleć nad tym dokładnie.
Jak ty-właśnie ty-zamierzasz wydostać się z tego labiryntu cierpienia?
Awatar użytkownika
jasiek
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:49

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: jasiek »

A czytałeś jakieś artykuły na ten temat? W taki sposób chyba też coś znajdziesz.
Kiedy nie ma się dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera.
Awatar użytkownika
Akordeonka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:47

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: Akordeonka »

Na pewno jest tutaj wiele rozwiązań. Trzeba zastanowić się nad tym, co będzie najlepsze. Pomyśl nad tym w ten właśnie sposób.

plus.pl apn
-Nigdy nie jest za późno, żeby wrócić do domu(...) Musisz tylko... przestać uciekać.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 165
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: Tomasz96 »

Nie ma co się zastanawiać. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście podeszli do tego tematu w sposób profesjonalny. Jeśli zależy Wam na odpowiednich produktach dla siebie, to koniecznie zajrzyjcie do https://butymodne.pl/trampki-damskie-c87981.html W ten sposób będziecie w stanie dobrać dokładnie to, czego Wam trzeba.
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: Happy_ja »

Warto także zerknąć na torebeczki w sieci. Ostatnio można znaleźć doskonałe produkty w internecie.

prosta droga do zdrowia
Oferta WS TEX
ą123ola

Re: Buty do squasha które wybrać?

Post autor: ą123ola »

Ja zainwestowałam w moje wymarzone od dawna trampki - Golden Goose buty - https://pyskatyzamsz.com/227_golden-goose i są na tyle fajne i wygodne, że noszę je zarówno na co dzień, jak i właśnie podczas uprawiania sportu. Polecam!
ODPOWIEDZ